Praktyczne prezenty dla dzieci pełne magii! 0
Praktyczne prezenty dla dzieci pełne magii!

Magiczne-Praktyczne prezenty dla dzieci na tegoroczne święta? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - ubrania marki Fikaj są nie tylko pożyteczne zasilając garderobę Twojego dziecka, ale również niosą ze sobą mnóstwo magii: zmieniają kolory i błyszczą po wyjściu na słońce, po zgaszeniu świateł świecą w ciemności, odkrywają tajemnicze wzorki podczas spaceru w deszczu, a nawet można je kolorować specjalnymi, spieralnymi mazakami... Jest to idealny prezent dla dzieci kreatywnych, lubiących aktywne spędzanie czasu oraz dla tych, którym przyda się bodziec do większej aktywności :) Zadowolone dziecko, to zadowolona mama!

czytaj całość »
Jak fiKaj spełnia marzenia 0
Jak FiKaj spełnia marzenia

Jeśli jesteście ciekaw mojego spełnionego marzenia zapraszam do lektury...
Więc wszystko zaczęło się od wziecia udziału w wydarzeniu "3 urodziny Kawy z kobietą aktywną", na którym Marta Klepka opowiadała m.in. o swoich początkach kariery zawodowej, jak korzystała z dawanych jej szans, korzystała z okazji, była odważna i po prostu sobą (a jest nieprzeciętna!), o przyjaźni z Dorotą Wellman, o tym jak szykuje dla niej niespodzianki i wyjątkowe prezenty. 

To mnie był dla mnie przełomowy moment - nowa inspiracja!
Byłam gotowa zaproponować coś, co jeszcze przed tym spotkaniem było zbyt szalone i niemożliwe do spełnienia.. *Pomysł uszycia dla Doroty magicznych ubranek, które miały być podarowane przez Martę z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin*. 
I tak oto w kolejnych rozmowach pojawiła się okazja bym sama przekazała ubranka. To było dla mnie tak niewiarygodne, co było moim marzeniem by poznać Dorotę i usiąść z nią na jednej kanapie! A co dopiero przekazać coś co sama uszyłam! Marta otrzymała taki sam zestaw, żeby było więcej frajdy ze wspólnej pidżama party.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl