Sukienki FIKAJ polecają się na imprezki! 0
Sukienki FIKAJ polecają się na imprezki!

Najbliższe, wiosenno-letnie miesiące co roku kręcą się w ogromnej mierze wokół różnego rodzaju imprez i świąt – rozpoczynając od Dnia Matki w maju, przez Dzień Dziecka w czerwcu, po komunie, wesela i urodziny, w tym również na świeżym powietrzu!

To czas, w którym nasze sukienki ratują każde wyjście – wyjątkowe, niepowtarzalne wzory połączone z magicznymi właściwościami… A tak się akurat składa, że wszystkie nasze sukienki posiadają w sobie magię, dzięki której ubranka nabierają kolorów tuż po wyjściu na słońce lub pod wpływem jego promieni mienią się! Co to oznacza w praktyce? Że kupując sukienkę FIKAJ otrzymujesz niekończącą się magię, która zachwyca za każdym razem tak samo.

czytaj całość »
Zaczarowane mazaki do ubrań, to zabawa bez końca! 0
Zaczarowane mazaki do ubrań, to zabawa bez końca!

Koszulki nabierające barw na słońcu, kurteczki odkrywające swoje wzory na deszczu, piżamki świecące w ciemności, tuż po zgaszeniu świateł... Mogłoby się wydawać, że magia ubranek FIKAJ zależy w dużej mierze od pogody lub pory dnia.

Otóż nie! Nasz asortyment daje wiele możliwości i cieszy niezmiennie, w każdej sytuacji.

Gdy Twoje dziecko pragnie kreatywnie zabić nudę w domu - na to również mamy odpowiedź! W ruch wchodzą wtedy nasze zaczarowane mazaki, których magia nigdy się nie kończy! Jak to możliwe? Już wszystko tłumaczymy...

czytaj całość »
Praktyczne prezenty dla dzieci pełne magii! 0
Praktyczne prezenty dla dzieci pełne magii!

Magiczne-Praktyczne prezenty dla dzieci na tegoroczne święta? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - ubrania marki Fikaj są nie tylko pożyteczne zasilając garderobę Twojego dziecka, ale również niosą ze sobą mnóstwo magii: zmieniają kolory i błyszczą po wyjściu na słońce, po zgaszeniu świateł świecą w ciemności, odkrywają tajemnicze wzorki podczas spaceru w deszczu, a nawet można je kolorować specjalnymi, spieralnymi mazakami... Jest to idealny prezent dla dzieci kreatywnych, lubiących aktywne spędzanie czasu oraz dla tych, którym przyda się bodziec do większej aktywności :) Zadowolone dziecko, to zadowolona mama!

czytaj całość »
Jak fiKaj spełnia marzenia 0
Jak FiKaj spełnia marzenia

Jeśli jesteście ciekaw mojego spełnionego marzenia zapraszam do lektury...
Więc wszystko zaczęło się od wziecia udziału w wydarzeniu "3 urodziny Kawy z kobietą aktywną", na którym Marta Klepka opowiadała m.in. o swoich początkach kariery zawodowej, jak korzystała z dawanych jej szans, korzystała z okazji, była odważna i po prostu sobą (a jest nieprzeciętna!), o przyjaźni z Dorotą Wellman, o tym jak szykuje dla niej niespodzianki i wyjątkowe prezenty. 

To mnie był dla mnie przełomowy moment - nowa inspiracja!
Byłam gotowa zaproponować coś, co jeszcze przed tym spotkaniem było zbyt szalone i niemożliwe do spełnienia.. *Pomysł uszycia dla Doroty magicznych ubranek, które miały być podarowane przez Martę z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin*. 
I tak oto w kolejnych rozmowach pojawiła się okazja bym sama przekazała ubranka. To było dla mnie tak niewiarygodne, co było moim marzeniem by poznać Dorotę i usiąść z nią na jednej kanapie! A co dopiero przekazać coś co sama uszyłam! Marta otrzymała taki sam zestaw, żeby było więcej frajdy ze wspólnej pidżama party.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl